Přeskočit na obsah

ČTVERÁK


Kompaktní dům pro 4 osoby s velikou terasou


Autor návrhu: Marek Pavlas
Foto: Petr Polák
Cena: 7 626 000
Užitná plocha: 96 m2
Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha: 74 m2
Architektura je pro mě nejen prací, ale povoláním.

Je to určitý pohled na realitu, něco hluboko vrytého pod kůží, co už z vás nikdo nesmaže.Pokud jste čtyřčlenná rodina, pak je dům navržen přímo pro Vás. Určitě také oceníte možnost práce na home office pro jednoho z rodičů. Vše v domě má svoje místo a je vyřešeno účelně a racionálně. Na minimální zastavěné ploše nabízí dům maximum užitného prostoru.

Čtvercová okna, pravoúhlý půdorys a čtvercový průzor z jídelny do horního patra domu dávají jeho jméno. Dřevěná konstrukce je v interiéru plně přiznaná.
Dřevo je použité také na fasádách. Prkna ze sibiřského modřínu bez příkras, bez povrchové úpravy na přímém slunci v průběhu času přirozeně stárnou, šednou a dodávají domu patinu.
Dům je určený pro komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu s možností částečné práce na home office pro jednoho z rodičů.
Obývací pokoj je místem setkávání a rodinného života. Veliká okna vedoucí na terasu dům v letních měsících povznesou na další úroveň a plně ho propojí se zahradou.
Čtverák je domem pro veselý a pohodový život, kde malý dům = málo starostí a více času na rodinu. Pakliže s tím souhlasíte, dost možná je to dům právě pro Vás.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?