Přeskočit na obsah

ŽIVOTNÍ STYL


víc, než jen střecha nad hlavou

V dnešním světě hledáme více, než jen obyčejné bydlení. Toužíme po harmonii mezi funkcionalitou, designem a spojením s okolním prostředím. Architektonicky navržené domy nám nabízejí více než jen střechu nad hlavou – přinášejí životní styl.

 

Oslovili jsme architekty s povědomím o masivních dřevěných panelech a pasivních domech. Ti začali s navrhováním typových domů a teprve v té chvíli jsme zjistili, jak je to z pohledu architekta těžká disciplína. Že je potřeba se na typový dům dívat jinýma očima. Představit si potřeby celé skupiny klientů s různými potřebami. Museli také při vytváření návrhu pracovat s projekčním a realizačním týmem tak aby byl dům navržen optimálně. Naši architekti pro platformu navrhli několik domů, které se staly velmi rychle populárními.

 

Od doby vzniku platformy se rodina architektů se zájmem o navrhování dřevostaveb ze dřeva rozrostla a s ní se rozrůstá i nabídka našich typových domů. Z portfolia našich typových domů si dnes již může vybrat téměř každý. Pokud se Vám to přesto nepodařilo, kontaktujte nás naši architekti se o Vás dobře postarají. Individuální domy jsou stále to čím se stále nejvíc zabýváme.

Kompakt: Útulnost a Efektivita

 

Domy typu „Kompakt“ jsou symbolem útulného a praktického bydlení. Navrženy s ohledem na efektivitu prostoru, tyto domy spojují kompaktní rozměry s chytře navrženými interiéry. Pro ty, kteří ocení útulnost a minimalismus, nabízí „Kompakt“ domy komfortní prostředí pro rodinný život, aniž by utrpěla funkcionalita a pohodlí.

 

V TOMTO STYLU JSOU DOMY

Grand: Luxus a Elegance

Pro ty, kteří hledají luxusní a nádherné bydlení, jsou „Domy Grand“ tím pravým. Tyto domy nejsou jen prostorné, ale poskytují i výjimečné detaily a nadstandardní vybavení. Od impozantních vchodů až po elegantní vnitřní design, „Grand“ domy nabízejí luxusní prostředí pro ty, kteří chtějí zažívat každodenní život s dotykem elegance a komfortu.

Každý typ domu nabízí svůj vlastní jedinečný životní styl. Od útulnosti a efektivity v „Kompakt“ domech až po flexibilitu a inovace v domech „Kreativ“, až po luxus a eleganci v domech „Grand“. Bez ohledu na vaše preference vám tyto domy umožní nalézt to správné prostředí pro vaše ideální bydlení.

V TOMTO STYLU JSOU DOMY

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?