Přeskočit na obsah

DŮM 1


Pro veliké rodiny či jako chata, kde přespí až 12 osob


Autor návrhu: Martin Hajný
Cena: 15 771 000
Užitná plocha: 197 m2
Dispozice: 7+2kk
Zastavěná plocha: 154 m2
Diplom jsem získal na fakultě architektury FA ČVUT.
Po několika málo letech práce v architektonických ateliérech jsem měl možnost založit svůj vlastní.
"Dům 1" není jen prostor, je to spojení generací a mozaika různorodých životních příběhů. Je jedním z nejprostornějších typových domů, který nabízíme a bude tedy vhodný pro větší rodiny či jako chata, kde se najednou sjede více lidí. Dům totiž disponuje hned 6 pokoji pro až 12 osob.

Dům má vlastní "vejminek", buďto ve formě 2+kk bytu, nebo dvou garsonek. Můžete zde mít rodiče, ubytovat návštěvu, nebo byt využívat k pronájmu. Pokud pracujete z domu, ale chcete pracovnu oddělenou od obytného prostoru, není to problém. Tento prostor lze využít libovolně.
Výrazným prvkem domu je dřevěná fasáda, která mu dodává charakter. Stavba je tvarem univerzální, bude se hodit do města, na venkov i do hor.
Hlavní obytná místnost disponuje velikým prosklením a výstupem na částečně krytou terasu. Dům zaujme třemi koupelnami, dvěmi technickými místnostmi (lyžárnami) a nechybí mnoho úložných prostor. Vše je dimenzováno tak, aby dům obstaral i větší počet osob.
Pokud Vás láká představa stavby domu, kde mohou žít Vaši rodiče, tak tento dům je na to připraven. V praxi se nám toto řešení již mnohokrát osvědčilo. Byt rodičů lze prodat či pronajmout a financovat tak část stavby, zároveň si budete nablízku, ať už kvůli starosti o rodiče, nebo naopak o vnoučata.
Tento typový dům vznikl na základě individuálního, který jsme realizovali u Prahy a kde klient požadoval právě 3 bytové jednotky. Ačkoliv tyto domy nejsou shodné, mají mnoho společných prvků a jeho fotografie můžete tedy brát jako inspiraci.
Druhá varianta členění, se dvěma oddělenými garsonkami a v patře s ložnicí s vlastní koupelnou. Neváhejte se nás zeptat i na toto řešení.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?