Přeskočit na obsah

HOUSENKA


Praktický a moderní pro 4 osoby


Autor návrhu: Lukáš Pejsar
Foto: 3AE
Cena: 10 490 000
Užitná plocha: 134 m2
Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha: 200 m2
:
:
Jmenuji se Lukáš a vše začalo založením firmy 3AE.

První dům, který jsem navrhl, byl můj vlastní.
Tehdy první pasivní dům z CLT panelů v naší zemi.
Dodnes v něm spokojeně bydlíme s rodinou a nechceme na tom nic měnit.
Tento typový dům si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Je to náš vzorový dům.

Dům v ideální velikosti pro rodinu je možné realizovat ve dvou variantách. Rozdělen na dvě bytové jednotky, nebo klasické rozvržení se třemi ložnicemi.
V domě najdete mnoho světla, příjemný stín v létě, nebo velkou terasu s možností umístění vířivky.

Technologie pro pasivní dům zajišťuje v domě příjemné klima a zdravý vzduch při minimálních provozních nákladech. Přidáním fotovoltaické jednotky na střechu získáte dům, který ročně vyrobí více energie, než spotřebuje. Řízení domu zajištuje technologie pro inteligentní dům od firmy LOXONE.
Dům nabízí velký společný prostor, množství úložných skříní, samostatnou ložnici, koupelnu, WC a technickou místnost, která lze využít jako sklad.
Společný prostor je díky prosklení maximálně prosvětlen a spojen se zahradou. Pro úplné spojení stačí otevřít HS portál a vykročit na terasu...
Dům má ale ještě jednu část. Vstupuje se do ní ze společné haly. Tuto část můžete využít jako samostatný apartmán s dispozicí 2+KK, nebo jako další dvě ložnice s vlastní koupelnou, ve které je i WC.
Zelená střecha v létě domu pomáhá s chlazením. Rostliny výborně zachycují sluneční paprsky. V zimě pomáhají aby teplo střechou zbytečně neutíkalo. Zlepšují tak celkovou bilanci domu.
Obytná místnost, která je jádrem domu je ze dvou stran prosklená. Po otevření portálu se dům propojí nejen s terasou, ale také se zahradou, která se tak stává součástí obytného prostoru.
Zvenku je dům chráněn přesahem střechy, ten chrání terasu před deštěm a v letních měsících interiéru zajišťuje stín. Na obrázku foceném v listopadu vidíte, že délka přesahů umožňuje slunci dům prosvětlit a prohřát.Přijďte si dům vyzkoušet a možná zjistíte, že je to ideální dům pro Vás.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?