Přeskočit na obsah

MULTI


Je zde vše, co můžete v životě potřebovat


Autor návrhu: Martin Majna
Cena: 10 888 000
Užitná plocha: 147 m2
Dispozice: 5+kk
Zastavěná plocha: 106 m2
Volám sa Martin a som architekt.

Vyrástol som v Petržalke, bratislavskom sídlisku plnom betónu a panelákov.

Aj preto sa počas štúdia na Fakulte architektúry vyformoval môj záujem o zelené riešenia a o drevo ako materiál v architektúre.
Rodinný dům má být místem pro sdílené okamžiky v kruhu nejbližších, ale zároveň by měl každému členovi poskytnout prostor pro seberealizaci. S čtyřmi pokoji a obývacím pokojem s kuchyňským koutem je navržen tak, aby poskytoval možnost využití i jako pracovního prostoru, ale v případě potřeby umožňuje i oddělení rodičů.

Dřevo, využité jako výrazný materiál interiéru, vytváří jedinečnou atmosféru plnou pohodlí, inspirace a rodinného ducha. Na fasádě se dřevo objevuje jako smrkový obklad, který dodává domu jemnost a blízkost člověku. Při navrhování tohoto domu jsem se snažil vytvořit vizuální spojení se zahradou za domem, otevřeným parkovištěm a vstupním prostorem, který se otevírá směrem k zahradě.

Tento dům není pouze pro bydlení, je to místo spojení rodiny s přírodou, kde se vytváří prostředí nejen pro domov, ale pro život. Je to místo, kde se setkávají pocity pohodlí a radosti ze společných okamžiků s možnostmi seberealizace a soukromí pro každého člena rodiny. Je to prostor plný lásky a inspirace, který zve k životu naplněnému smyslem a rodinnými vzpomínkami.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?