Přeskočit na obsah

CUBE


Bytový dům pro developera či společnou stavbu


Autor návrhu: Marek Pavlas
Cena: 2 565 000 - 6 463 000
Užitná plocha: 35-90 m2
Zastavěná plocha celku: 135 m2
Užitná plocha celku: 508 m2 (7 bytů vč. technického zázemí)
Architektura je pro mě nejen prací, ale povoláním.

Je to určitý pohled na realitu, něco hluboko vrytého pod kůží, co už z vás nikdo nesmaže.Stavíme i bytové domy a nově nabízíme i typový bytový dům z CLT panelů.

Nabízíme tak alternativu pro klienty, kteří uvažují o koupi bytu. Dnes je možné si i vlastní byt postavit. Buďto se můžete na tento projekt dát dohromady s dalšími klienty, kteří by rádi nový byt, a vše financovat společně, nebo nás kontaktujte a my se pokusíme do projektu vstoupit s Vámi jako investor.
To může být zajímavá volba, pakliže máte k dispozici pozemek ve větším městě, kde stavba rodinného domu nedává ekonomický smysl.

Konstrukce tohoto čtyřpodlažního bytového domu je navržena z dřevěných masivních vrstvených panelů - CLT. Pouze výtahová šachta je železobetonová. Budova může být projektována až v pasivním standardu.
Skladba bytů je rozmanitá. Dispozici lze snadno přizpůsobit potřebám a preferencím investora a lokality. V domě lze realizovat malometrážní byty až po byty s dispozicí 4+kk.
V přízemí lze variantně umístit bytovou jednotku s přímým vstupem na zahradu, nebo komerční prostor. Každý byt je vybaven jedním až dvěma balkony, respektive vstupem na zahradu v případě bytu v přízemí. Společné prostory zahrnují kromě vstupních prostor a technické místnosti také kočárkárnu/kolárnu.
Jedním z nejdůležitějších bodů při návrhu vícepodlažních budov s dřevěnou nosnou konstrukcí je dodržení všech požárně bezpečnostních předpisů - CUBE HOUSE tyto předpisy splňuje.

Hledáte řešení pro svůj pozemek a je možné na něm postavit bytový dům? Pak je tento dům vhodný pro většinu takto dimenzovaných pozemků. Kontaktujte nás a proberte s námi Vaše i naše možnosti. Dokážeme Vám poradit s financováním záměru, nebo se na financování podílet. Zajímá Vás to? Kontaktujte nás.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?