Přeskočit na obsah

HORIZON


Život je lajf.


Autor návrhu: Martin Majna
Cena: 8 528 000
Užitná plocha: 110 m2
Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha: 148 m2
Volám sa Martin a som architekt.

Vyrástol som v Petržalke, bratislavskom sídlisku plnom betónu a panelákov.

Aj preto sa počas štúdia na Fakulte architektúry vyformoval môj záujem o zelené riešenia a o drevo ako materiál v architektúre.
"Horizon" není jen střechou nad hlavou, je to místo, kde začíná nový život, kde se smích míchá s plánováním budoucnosti a kde se sny rodiny stávají skutečností. Je to dům plný lásky a naděje, který zve ke každodennímu objevování radostí rodinného života.
Světlé interiéry "Horizonu" odrážejí radost a životní energii. Velkorysá okna propouštějí do domu sluneční paprsky, které zahřívají nejen místnosti, ale i srdce každého člena rodiny.
Tento dům nejenže nabízí moderní prostředí, ale také chytře řešené prostory, které se přizpůsobí potřebám rostoucí rodiny. Každý koutek je promyšlený tak, aby poskytoval pohodlí a soukromí, ale zároveň podporoval spojení a sdílení radostných okamžiků.
Exteriér i interiér jsou jednoduché a funkční. Moderní technologie vyhřívání a větrání samozřejmě doplňují krbová kamna, která vytvářejí příjemnou atmosféru, když je venku zima.
Dům je navržený pro 4 člennou rodinu. Každý pokoj má vlastní výstup na terasu a obývací prostor je opravdu veliký vzhledem ke kompaktnosti domu. Zajímavostí je sedací okno v obýváku a soukromá koupelna rodičů.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?