Přeskočit na obsah

KOMPAKT II


Oblíbená typovka nyní ve stěrkové fasádě


Autor návrhu: Jakub Loučka
Foto: Petr Polák
Cena: 7 514 000
Užitná plocha: 101 m2
Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha : 68 m2
Jakub spojuje odbornost s kreativním vizionářstvím, s cílem vytvářet inovativní a udržitelná architektonická díla.

Navrhuje a plánuje stavby s důrazem na estetiku, funkčnost a bezpečnost tak, aby vytvořil prostředí, které odpovídá potřebám klienta a harmonizuje s okolím.


Změníme fasádu a změní se celý dům.
Kompakt II. je dispozičně a funknčně shodný s domem Kompakt. Stěrková fasáda mu však propůjčuje více městský kabát, který lze dobře kombinovat s jinými typy střešních krytin.
Zdánlivě vyčerpané téma malého rodinného domu s důrazem na architektonickou kvalitu a potřeby jeho obyvatel. Střízlivá hmota s vyváženou kompozicí okenních otvorů v dřevěné fasádě, dispozice vyřešená s důrazem na rozumné využití každého ze sta čtverečních metrů užitné plochy.
Dům je optimální pro 4 člennou rodinu. Pakliže chcete skladovat větší množství věcí, které už by se nevešly na půdu, tak je velmi oblíbenou variantou k domu přistavět esteticky shodnou garáž. Tím ideálně oddělíme obytnou zónu od skladovací/pracovní a garáž zároveň může vytvářet soukromí na zahradě.
Přízemí nabízí slušné zádveří, otevřený prostor pro velký jídelní stůl, sedací část a kuchyni s ostrůvkem, oddělené pracovní místo i možnost pro přespání návštěv, to vše se symetrickými návaznostmi na prvky v interiéru i propojení s venkovní terasou.
V patře najdeme velkou ložnici, dva pokoje a koupelnu.
Obvykle nevyužité prostory pod hřebenem střechy skýtají dostatek místa pro umístění technického vybavení domu a pro uložení sezónních věcí.
Barevnost fasády, oken a střešní krytiny lze kombinovat a vytvářet tak unikátní varianty tohoto domu. Již jsme jich také mnoho realizovali, neváhejte se nás na ně dotázat, rádi zašleme fotky pro inspiraci.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?