Přeskočit na obsah

KREATIV


Nejoblíbenější typový dům je ideálním místem pro rodinu


Autor návrhu: Jakub Loučka
Foto: Petr Polák, Martin Zeman
Cena: 9 463 000
Užitná plocha: 126 m2
Dispozice: 5+kk
Zastavěná plocha: 103 m2
Jakub spojuje odbornost s kreativním vizionářstvím, s cílem vytvářet inovativní a udržitelná architektonická díla.

Navrhuje a plánuje stavby s důrazem na estetiku, funkčnost a bezpečnost tak, aby vytvořil prostředí, které odpovídá potřebám klienta a harmonizuje s okolím.


Více než 10. let od první realizace tohoto domu dobře prověřilo jeho funkčnost. Dům nabízí ideální dispoziční řešení pro potřeby čtyř až pětičlenné rodiny.
Do tvaru domu se promítnuly vlivy současné dřevěné architektury, potřeba minimalizace tepelných ztrát a touha přirozeně začlenit terasu do obytné plochy pro každé období, provázat s její pomocí vnitřní prostor domu se zahradou.
Velké otvory umožňují silný kontakt s okolím, velkoformátové okno u jídelního stolu je centrem všeho dění. Přízemí poskytuje dostatek volného prostoru pro společné trávení času i osobnější zákoutí pro nerušenou práci.
Centrem dění domu je společný prostor s kuchyní a jídelnou.
V patře jsou dětské pokoje, ložnice se šatnou a koupelna, to vše bez hluchých míst bez užitku. Prostor v podstřeší je otevřený, umožňuje uložení méně používaných věcí, případně může sloužit jako sezónní atelier.
Fasádu tvoří dřevěná prkna, která v čase přirozeně stárnou. Dům lze realizovat v nízkoenergetickém či pasivním standardu.
Dům jsme stavěli v mnoha variantách, neváhejte nám napsat a zeptat se nás na ně.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?