Přeskočit na obsah

XYLINEA


Ideální dům pro menší rodinu


Autor návrhu: Jakub Loučka
Cena: 6 905 000
Užitná plocha: 88 m2
Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha : 98 m2
Jakub spojuje odbornost s kreativním vizionářstvím, s cílem vytvářet inovativní a udržitelná architektonická díla.

Navrhuje a plánuje stavby s důrazem na estetiku, funkčnost a bezpečnost tak, aby vytvořil prostředí, které odpovídá potřebám klienta a harmonizuje s okolím.


Hlavním výrazovým prostředkem tohoto domu jsou samotné jeho proporce. Formáty a pozice všech oken jsou vyvážené a vycházejí z logiky vnitřního uspořádání. Dům je rozdělen na společenskou a klidovou část. Návaznosti mají jasný pořádek, který se propisuje do seskupení a rozměrů obytných místností. Důraz je kladen také na dostatek úložných prostor. Tento dům je dobrou volbou pro 4-člennou rodinu. Navržený je v souladu s pravidly moderního bydlení a jeho racionální forma přináší ideální poměr mezi vstupními náklady a kvalitou získaného životního prostoru.
Typový jednopodlažní dům je navržen tak, aby jej bylo možné umístit na parcelu o šířce 20m. Architektonická forma odpovídá konceptu dostupného rodinného domu, hmota je velmi jednoduchá, střecha vhodná pro většinu typů krytin. Během práce na návrhu vzniklo několik variací jak materiálových tak dispozičních, dům je možné zrcadlit a připojovat k němu moduly zastřešení
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?