Přeskočit na obsah

DŮM 4


Dům s velkým prostorem uvnitř a zastřešením venku


Autor návrhu: Martin Hajný
Cena: 8 846 000
Užitná plocha: 114 m2
Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha : 140 m2
Diplom jsem získal na fakultě architektury FA ČVUT.
Po několika málo letech práce v architektonických ateliérech jsem měl možnost založit svůj vlastní.
Chcete přízemní dům, ale zároveň se Vám líbí sedlové střechy (nebo je vyžaduje regulativ)? Tento moderní přízemní dům čerpá inspiraci v tradičním vizuálu a tak bude vypadat patřičně ve městě i na venkově.

Dům nabídne prostorné bydlení pro 4 člennou rodinu. Nechybí pracovna, oddělená koupelna rodičů a pokoje jsou veliké s dostatkem úložných prostorů.
Terasa je nejen prostorem pro odpočinek, ale spojuje interiér domu s okolní krajinou. Nabízí tak prostor pro společné okamžiky a relaxaci.
Když vkročíte dovnitř, cítíte, že jste doma.

Obývací pokoj je místo, kde se rodina schází a prožívá společné okamžiky plné radosti. Čistý styl zde nejenom okouzlí oko, ale dotkne se i srdce, vytvářejíc prostor plný emocí a pohodlí pro všechny.
V interiéru je hlavním prvkem strop otevřený do hřebene, díky tomu mají pokoje větší objem a působí prostornějším dojmem. Šikminy střechy jsou prosvětleny a v kombinaci s velikými okny tak dům působí velmi světle a vzdušně.
Zajímavostí domu je jeho střecha, která má výrazné přesahy. Ty dům chrání před sluncem a deštěm. Zároveň umožňují posedět v létě na terase i když zrovna prší.
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ DŮM?